Paketleme Hizmeti

7/24 Hizmet

Firmamız haftanın 7 günü 7/24 saat hizmet vermektedir, her mevsim olsun gerek her acil taşımada Özgürtaş sadece bir telefon kadar uzağınızda.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe firmamız uzman kadrosu ile yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmetinizdedir.

Profesyonel

Bir taşıma şirketinin müşterilerine sunabileceği en büyük güvence profesyonelliktir, Özgürtaş bunun güvencesini vermektedir.

Ev Eşyası Paketleme

Ankara Özgürtaş firması tüm ev eşyası paketleme hizmetlerin de kullanmış olduğu ambalaj malzemeleri hijyenik ve A kalitesindedir, taşınma sırasında evinizdeki paketlenmesi gereken her eşyayı türününe ve yapılmış olduğu malzemeye göre paketlenir. Deri eşyalar öncelikle hijyen amaçlı streç ile kaplanır daha sonra ise darbelere karşı içi hava dolu ambalaj malzemeler ile paketleme işlemi tamamlanır.

Profesyonel Paketleme

Çoğu insan taşıma ihtiyaçlarını giderirken nakliye firmasının tercih etmesinin en büyük etken tabi ki taşıma şirketlerinin sunmuş olduğu profesyonel paketleme hizmetidir, taşıma sırasında eşyanın kirlenmemesi ve aynı zaman taşınma sırasında eşyanın hasar görmemesi için paketleme olmasa olmaz bir unsurdur ancak sektör içerisinde %45 gibi bir çoğunlukta yer kaplayan korsan firmalar aynı ölçüte bu hizmeti sunmayabilir çünkü itinalı bir paketleme hizmeti tecrübe ve profesyonellik isteyen bir iştir sizde eğer eşyanızın sağlıklı bir şekilde taşınmasını istiyorsanız tercihinizi kurumsal ve profesyonel şirketlerden yana kullanın sırf daha ucuz diye eşyanızı korsan şirketlere emanet etmeyin.

Özgürtaş Nakliyat

Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz kurumsal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.