Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz anda doğru adres tabi de Özgürtaş nakliyat çünkü ofis ve büro eşya taşımacılığı gibi emek ve titizlik isteyen işlerde profesyonellik olmasa olmaz bir koşuldur.

1998 Yıllından beri hizmet veren şirketimiz ofis taşımacılığında da sunmuş olduğu hizmet sayesinde yine en çok tercih edilen firmalar arasında gösterilmektedir. Şirketimiz ofisinde tüm eşyaları özel mobilya monta ustası tarafında tek tek sökülerek paketlenir, yine aynı şekilde büronuzdaki tüm eşyalar tümü en ince ayrıntısına kadar paketleme işlemi yapılır. Özgürtaş ekibi ofis veya büronuzdaki eski düzeni aynısını taşındığınız yerde de uygulamaktadır. Eşyalar sizin belirlemiş olduğunuz yere yerleştiril ve kurulumu yapılır.

Sizde kurumsal ve eşyanızın güvenliğini için sigorta güvencesi sunan bir şirket ile taşınmak istiyorsanız, Özgürtaş sadece bir telefon kadar uzağınızda, Özgürtaş’ın size sunmuş olduğu ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ofisinizdeki eşyalar belirlenir ve buna göre bir taşınma planı oluşturur, tüm aşama kurumsal bir şekilde işlemektedir. Sizde rahat ve sağlıklı bir taşınma istiyorsanız hemen arayın, tüm hizmet politikamız müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.