Kurumsal

ozgurtasnakliyat

Özgürtaş Nakliyat

1998 Yıllından Ankara'da kurulan firmamız Ankara nakliyat sektöründe vermiş olduğu tüm hizmetleri kurumsal bir yapı ile sürdürmektedir tüm çalışma prensiplerimiz müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Ev veya ofis taşımacılığı olsun tüm çalışmalarımız kurumsal kimliğimizden dolayı sigortalı bir şekilde sürdürülmektedir, taşınma sırasında eşyam zarar görebilir mi gibi bir endişeye kapılmanıza gerek yok, Şirketimizdeki tüm personeli işinde uzman olup size en iyi hizmeti sunacağının garantisini veriyoruz ayrıca eşyanızı her türlü kaza ve darbeye karşı genel eşya sigortası ile güvence altına almaktayız. Bir nakliye firmasından beklentilerden de ötesini sunan Özgürtaş diğer nakliye firmalarından farklı olup gerek asansörlü taşımacılık olsun gerek sigortalı ev taşıma olsun size sunmuş olduğu hizmeti sosyal medya üzerinde yapılan övgü dolu mesajlar ile kanıtlamaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara nakliye firmaları arasında lider firması olan Özgürtaş taşınma öncesinde evinize göndermiş olduğu ücretsiz ekspertiz servisi ile öncelikle eşyanız hakkında kısa bir rapor hazırlar bu rapor doğrultusunda ne tür bir taşınma yolu izleneceği belirlenir ve yine ücretsiz ekspertiz servisinin sunmuş olduğu rapor neticesinde size en uygun fiyat teklifleri sunulur.
Anlaşma yapıldığı taktirde şirketimiz evinizi eşya niceliğine göre bir araç beş kişilik bir ekip gönderir bu ekip içerisinde bir tanede işinde uzman bir mobilyacı gönderir evinizdeki tüm mobilya monta işlemleri şirketimizin boyutu göndermiş olduğu mobilyacı tarafında yapılmaktadır, ayrıca tümü eşyalarınız, eşyanın türüne göre hijyenik ambalaj malzemeleri paketleme işlemleri yapılır. Sizde en iyi ve kaliteli hizmeti almak istiyorsanız hemen bize ulaşın...

Müşteri Hizmetleri

Evden eve nakliyat konusunda bilgi edinmek ,fiyat teklifi almak ve 7/24 aktif olan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.