Ev Eşyası Depolama

Ankara evden eve nakliyat depolama

Aniden bir gezi veya herhangi bir sebepten ötürü acilen eşyanızı belli bir süre depolamaya ihtiyaç duyabilirsiniz, tabi ki burada önemli olan bir diğer nokta ise eşyanız için güvenli ve hijyenik bir depo bulmak, çünkü günümüzde Ankara nakliye sektöründe yüzlerce korsan firma bulunmaktadır ve çoğu insanlara depo niyetli nemli ve hijyenden uzak bodrum katlarında eşyaları muhafaza ediyor, sizde böyle bir durum ile kaşı karşıya kalmamak için kesinlikle firma seçimlerinizi dikkatli ve özenli bir şekilde yapın, kısaca kendi paranızla rezil olmayın.

Özgürtaş Nakliyat Depolama

Kurumsal kimliğimizden ötürü tüm depolarımız ev eşyası depolama için özel olarak dizayn edilmiş olmakla beraber 7/24 kamera ve modern güvenlik sistemi ile eşyanızın güvenliğini sağlamış oluyoruz. Tüm depolarımız hijyenik ve düzenli periyotlarda haşere oluşumuna karşı ilaçlanması yapılmaktadır, depolarımız oda tipi bölümlerden oluşmaktadır ve her müşterinin eşyası için ayrı bir oda ayrılmaktadır. Eşyanın miktarı ve m3 değerinde fiyat hesaplanması yapılır.

Özgürtaş Nakliyat Depolama Aşamaları

  1. Depolama işlemi yapılmadan önce tüm eşya hava ve nem geçirmeyecek şekilde eşya türü ve yapısına göre ambalaj işlemine tabi tutulur.
  2. Ambalaj ve depoya taşıma işlemi bittikten sonra eşya listelenip düzenli bir şekilde depoya yerleştirilir.
  3. Gerek kurumsal kimliğimizden gerek çalışma prensibimize bağlı olarak ek eşyalarınızın güvenliği için 15.000 TL üzeri genel eşya sigortası ile eşyanızı güvenceye alıyoruz.